یکی از مزایای آموختن و کسب مهارت در موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان آموزش و تدریس خصوصی به دو روش حضوری و تشکیل کلاس آنلاین میباشد. این کلاس ها در کلیه کلاس های تئوری و نرم افزاری برگزار می شود. در کلاس آنلاین مانند حالت حضور استاد در کلاس ، میتوان از طریق کامپیوتر با استاد صحبت کرد و سئوالات درسی خود را مطرح کرد ( بصورت متنی ، صوتی و تصویری )..استفاده از اشتراک گذاری دکستاب استاد برای دانشپذیر در کلاس اموزش نرم افزار از مزایای این نوع آموزش میباشد. همچنین استفاده از تخته برای نوشتن و انتقال جزوه آموزش بصورت فایل کامپیوتری از دیگر امکانات کلاس آنلاین می باشد. تجهیزات  مورد نیاز این نوع از تدریس خصوصی داشتن کامپیوتر یا موبایل و یک ارتباط اینترنتی می باشد تا بتوانید از طریق سایت نوین پارسیان وارد کلاس آنلاین شوید.

مزایای کلاس آنلاین چیست؟

ضبط شدن کلاس آنلاین برای مرور دوباره آن- عدم نیاز به مکانی خاص برای آموزش و تدریس آنلاین - آزاد بودن زمان تدریس در هر ساعت از شبانه روز برای برگزاری کلاس آنلاین - صرفه جویی در وقت و زمان- صرفه جویی در هزینه سفر و رفت و آمد- افزایش بهره وری کلاس آنلاین با مرور جلسه ضبط شده- اشتراک گذاری صفحه کامپیوتر برای سایر افراد- جلوگیری از اضطراب و استرس هایی که در جلسات حضوری بوجود می آی، از مزایای کلاس آنلاین میباشد.

کلاس های آن لاین موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان برای متقاضیان خارج از کشور مزایای زیادی دارند، قیمت کلاس با توجه به کیفیت بالای کلاس در مقایسه با شهریه کلاس های خصوصی که در کشورهای دیگر برگزار می شود بسیار مناسب است، همینطور وجود استاد هایی که همزمان است و مشکلات و مسائلی فارسی زبانان را درک می کند یک مزیت به حساب می آید

تدریس آنلاین و نحوه برگزاری کلاس آنلاین

تدریس آنلاین در واقع نوعی از تدریس خصوصی است که بصورت آنلاین برگزار می شود. در این روش با تعیین زمان شروع کلاس از طرف استاد و دانشپذیر هر دو از طریق کامپیوتر و یا موبایل خود و با دسترسی به اینترنت وارد کلاس آنلاین می شوند و مانند تدریس خصوصی تدریس انجام می شود. برای ورود به کلاس آنلاین فقط کافی است از طریق سایت، دکمه ورود به کلاس را انتخاب کرده و با نام کاربری و رمز تعیین شده توسط ما وارد کلاس شوید.

دو نمونه کلاس ضبط از آموزش به صورت کلاس آنلاین برای دوره های تئوری و نرم افزاری در ذیل این صفحه برای مشاهده کیفیت برگزاری دوره ها قابل دسترسی میباشد .