واحد برون سازماني موسسه آموزش عالي آزاد نوين پارسيان اين افتخار را دارد كه بيش از دو دهه توانسته است در خدمت واحدهاي صنعتي مختلف اعم از نفت و گاز، پتروشيمي، انرژي اتمي، صنايع معدني، صنايع نظامي، خودرو سازي، صنايع غذايي و... باشد و با كسب تجارب بسيار زيادي، در اين زمينه توانسته است با آموزش پرسنل مختلف سازمانها در محل همان واحد صنعتي خود در بهينه سازي و بهبود فرايند سازمانها و واحدها نقش بسزايي داشته باشد.

 رسالت واحد برون سازماني بر اين است كه با اعزام مدرس به كارخانجات و سازمانهاي گوناگون چه در تهران و چه در شهرستانهاي مختلف بتواند متخصصين مختلف را در همان محل كار خود آموزش داده و در كنار امر آموزش، مدرس نقش مشاور آن مجموعه را خواهد داشت كه از اين طريق آموزش چندين مزيت را براي واحدها از جمله واحدهاي شهرستانها به همراه خواهد داشت:

 1- صرفه جويي در هزينه اياب و ذهاب نفرات مختلف سازمانها به تهران

 2- صرفه جويي در هزينه اسكان نفرات اعزامي به تهران

 3- بازديد مدرس از تجهيزات آن مجموعه جهت بهبود و افزايش كيفيت آموزش بدليل مطرح نمودن مثالهاي عيني براي فراگيران از تجهيزات خودشان

 4- در دسترس بودن پرسنل آن مجموعه در مواقع لزوم و اضطراري

 5- بهينه سازي زمان آموزش بدليل دردسترس بودن دائمي مدرس در بازه زماني دوره آموزشي

 6- كاهش هزينه تمام شده دوره بدليل اعزام مدرس به آن مجموعه

 7- برگزاري دوره خاصي كه امكان دارد در تقويم آموزشي هيچ مجموعه اي موجود نباشد.

 8- تنوع در برگزاري دوره ها(به عنوان مثال در رشته برق يا مديريت مي توان بيش از 100 دوره آموزشي تعريف كرد كه همه آنها در تقويم آموزشي يك سازمان نمي گنجد ولي در قسمت برون سازماني براي همه دوره ها مدرس آماده ارائه خدمات آموزشي مي باشد.)

 9- موسسه آماده ارائه خدمات آموزشي در تمامي شاخه هاي فني و مهندسي، مديريتي، عمومي مي باشد.

 لازم بذكر است واحد برون سازماني موسسه نوين پارسيان در طي ساليان گذشته با برگزاري بيش از 1500 دوره آموزشي در تمامي شاخه های فني_مهندسی،  مديريتی، عمومي، اداری و مالی ... و با داشتن هيات علمي فوق العاده مجرب، با درجه ممتازي و مجوز از وزارت علوم و تحقيقات فناوري، قصد دارد در راستاي رشد و ارتقاي سطح كيفي آموزشي سازمانها، و با همكاري و استمداد از مجموعه هاي مختلف صنعتي بتواند كمك شاياني در برگزاري دوره هاي آموزشي و رفع نيازهاي تخصصي ايشان كند. كه در همين خصوص واحد برون سازماني موسسه آموزش عالي آزاد نوين پارسيان امتيازاتي را براي شركتها و سازمانهاي مختلفي كه قصد دارند با قسمت برون سازماني موسسه نوين پارسيان همكاري نمايند در نظر بگيرد.

 امتيازات همكاري با واحد برون سازماني:

 1-    در صورت برگزاري 5 دوره آموزشي با واحد برون سازماني مجتمع، اين مجموعه 1 دوره آموزشي را بصورت رايگان براي واحدهاي ذينفع، برگزار مي نمايد.

 2-    در صورت عقد قرارداد 3 دوره آموزشي با مجتمع، (كه بصورت تفكيك دوره ها موسسه نوين پارسيان اعلام هزينه دوره مي نمايد) به ميزان 10% تا 15% از هزينه كل 3 دوره به عنوان تخفيف از مبلغ كل 3دوره كسر مي گردد.

 3-    در صورتي كه سازماني هزينه دوره يا دوره هايي را قبل از شروع دوره واريز نمايد 5% از هزينه دوره به عنوان تخفيف كسر مي گردد.

 

مدیر آموزش و برنامه ریزی(درون سازمانی و برون سازمانی): خانم جدی 104/تماس، واتساپ و تلگرام 09106828674

کارشناس آموزش برون سازمانی(اعزام مدرس به محل سازمانها):خانم باباخانی 106

ایمیل : training@novinparsian.ir

تلفن:  02188822225